Oferta

Rozwiążemy Twój problem z zadłużonym mieszkaniem … kupimy Twoje mieszkanie za gotówkę …nie czekaj aż komornik zlicytuje twoje mieszkanie. Skontaktuj się z nami już teraz   

      * skup udziałów w nieruchomości 

Sprzedaj swoje udziały w nieruchomości ,otrzymasz gotówkę do ręki oraz pozbędziesz się problemów związanych ze współwłaścicielami -bezcenne Laughing

Zamiana Nieruchomości , to zabieg który rozwiązuje wiele problemów. Dzięki zamianie unikniesz powiększającego się długu oraz dodatkowych kosztów związanych z egzekucją komorniczą, procesami sądowymi oraz kosztami windykacyjnymi. Korzystniej jest zamienić twoje mieszkanie na inne otrzymując gotówkę do ręki .  

          Smile     posiadamy  mieszkania  do zamiany lub sprzedaży ratalnej  Cool

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną analizę stanu prawnego posiadanej nieruchomości, a także wskażemy co możemy dla Ciebie zrobić, aby zlikwidować zadłużenie. Działamy  kompleksowo. Przekonaj się sam i sprawdź, co możemy Tobie zaoferować.

Firma LCF zajmuje się kompleksowym oddłużaniem mieszkań, lokali usługowych i innych nieruchomości na terenie Zielonej Góry i okolic bez względu na formę prawno-własnościową nieruchomości. Dokumenty niezbędne do rozpoczęcia procesu oddłużania:

Skup nieruchomości

Kupimy dowolnie mieszkanie, zadłużone, do remontu, w trakcie eksmisji

Jesteśmy zdecydowani, pewni i dysponujemy gotówką

Oferujemy także mniejsze mieszkania - na zamianę!

Z nami unikniesz dużych kosztów komorniczych!

To nie tak, że jesteś zdany na komornika, weź sprawy w swoje ręce!